WordPress/WooCommerce Bağış Eklentisi

5 yıl önce

WordPress ile oluşturduğunuz kurumsal web sitenizde kullanıcılarınıza, belirledikleri tutarla kolayca ödeme (bağış) yaptırabilirsiniz.
Bir ürün değil hizmet satıyorsanız (ya da bağış amaçlı ödeme alıyorsanız) ve web sitenizi WP ile inşa ettiyseniz; sitenizden ödeme almak için karmaşık e-ticaret altyapıları kullanmanıza gerek yoktur.
Eklenti sadece hizmet sağlayıcılarının değil, tek ürün satıcılarının da ödeme alma sürecini kolaylaştırmaktadır.
Tek yapmanız gereken Dünya’nın en çok tercih edilen e-ticaret altyapısı WooCommerce eklentisini ve geliştirdiğimiz WooCommerce Ödeme Formu Oluşturucu & Bağış Eklentisi‘ni websitenizde etkinleştirmektir.

4 Adımda Ödeme Almaya Başlayın

  1. WordPress ile hazırlanmış kurumsal web sitenize WooCommerce eklentisini kurun,
  2. WooCommerce ile istediğiniz tutarda ödeme alabilmek için, WooCommerce Ödeme Formu Oluşturucu & Bağış Eklentisi‘ni yükleyin,
  3. WooCommerce için bir ödeme yöntemi (en ideal seçenek olarak sanal pos önerilir) etkinleştirin,
  4. Ödeme (Bağış) Formu Oluşturucu eklentisiyle ödemeyi alacağınız formu tasarlamak ve kısakod yardımıyla web sitenize ekleyin.

Web siteniz, ödeme almaya hazır!
Kullanıcılarınız oluşturduğunuz formu doldurduktan sonra, eklenti kullanıcının sepetine seçimine göre dinamik bir ürün tanımlayıp kullanıcıyı ödeme sayfasına yönlendirir.
Ve bir ödeme işlemi saniyeler içerisinde tamamlanır.

  • Dernekler: Eklenti yardımıyla derneğinizin web sitesinde farklı bağış kampanyaları tanımlayabilir, kolayca bağış alabilirsiniz.
  • Site/toplu konut yönetimi projeleri: Aidat ödemeleri alabilir, gelen ödemeleri WooCommerce panelinizde takip edebilirsiniz.
  • Tek ürün satıcıları: Girilen/seçilen tutar için ödeme alır, o tutara karşılık gelen adette/ağırlıkta ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz.

WordPress WooCommerce Bağış Eklentisi özelliklerine yakından bakın

Eklentiyi 7 gün ücretsiz denemek için talep oluşturun.

Yorumlar