Ücretsiz Sanal POS Entegrasyonu

3 yıl önce

E-ticarette kullanılan en popüler ödeme yöntemi altyapısı, kredi kartı ve banka kartları (ön ödemeli kartlar / debit kartlar) ile çevrimiçi ödeme alınmasını sağlayan sanal poslardır.
Sanal poslar doğrudan bir bankadan temin edilebileceği gibi, bu konuda hizmet veren ödeme aracısı kuruluşlardan da alınabilmektedir.
Bir banka veya ödeme aracısında aktivasyonu sağlanan sanal posu e-ticaret sitenizde çalıştırabilmeniz için, kullandığınız e-ticaret yazılım altyapısı ve programlama diline uygun şekilde entegre edilmesi gerekmektedir.
Sanal pos entegrasyonu olarak adlandırılan bu işlem daha önce geliştirilmiş bir eklenti/modül aracılığıyla yapılabildiği gibi, web siteniz özelinde ve ihtiyacınıza uygun fonksiyonlarla da geliştirilebilir.

E-ticaret web sitenizin altyapısı ve tercihlerinize göre bu seçeneklerden biriyle sanal pos entegrasyonunun tamamlanması mümkündür:

 1. WooCommerce, OpenCart, PrestaShop gibi açık kaynaklı e-ticaret yazılımı kullanıyorsanız:
  Kullandığınız CMS’te sanal pos sağlayıcısınızla uyumlu, daha önce geliştirilmiş bir eklenti/modül ile entegrasyon sağlayabilirsiniz.
  Bu eklenti için ücretli ve ücretsiz seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
 2. Kapalı kaynak ve e-ticaret şirketlerinin sağladığı ücretli yazılımları kullanıyorsanız:
  Kapalı kaynak e-ticaret yazılımlarında, genellikle bu yazılımın sağlayıcısı sistem içerisinde ücretli veya ücretsiz olarak çeşitli banka ve ödeme aracılarını desteklemektedir.
  Bu yöntemde genellikle, e-ticaret yazılımının sağlayıcısı dışında bir geliştirici veya yazılım şirketinden entegrasyon talep etmeniz mümkün olmayacaktır.
  Web siteniz bu metotla oluşturduysanız;  hizmet aldığınız sağlayıcıyla sanal pos entegrasyonu için iletişime geçebilirsiniz.
  Paketinize dahil olması/olmaması durumuna bağlı olarak sağlayıcınız sizi entegrasyon hakkında yönlendirecektir.
 3. Yukarıdaki 2 seçeneğe dahil olmayan, size özel bir e-ticaret yazılımı kullanıyorsanız:
  Özel altyapılarda sanal pos entegrasyonu, kullandığınız sisteme bağlı olarak değişiklik gösterecek teslim süresi ve bütçelerde tamamlanacaktır.
  Buradaki çalışmanın teslim süresi ve bütçesini entegrasyonu talep ettiğiniz geliştirici / yazılım şirketi, inceleme sonrasında sizinle paylaşacaktır.
  2.000+ e-ticaret sitesinin sanal pos yazılım entegratörü olarak, özel projeler için de entegrasyon hizmeti sağlamaktayız.
  Konu hakkında teklif almak için buradan bir gri.net müşteri hesabı oluşturup, talebinizi bu sayfadan kayıt açarak iletebilirsiniz.

 

ÜCRETSİZ SANAL POS ENTEGRASYONU FIRSATI

WooCommerce, OpenCart, PrestaShop, WHMCS altyapıları için, Garanti BBVA Bankası ile olan iş birliğimiz kapsamında

 • Ücretsiz sanal pos entegrasyonu ve ilk kurulum hizmeti,
 • %1.35’ten başlayan komisyon ve ertesi gün ödeme ile çalışma fırsatı*
 • İlk 3 ay ücretsiz GarantiPay entegrasyonu

sizlere sunulmaktadır.

Kampanya hakkında detaylı bilgi için tıklayınız: gri.netgarantibbvapos.com.tr
Kampanyaya katılım için ilgili altyapıda aşağıda listelenen başvuru eklentileri üzerinden işlem yapabilir, 0850 840 40 60 nolu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Garanti BBVA Sanal POS Başvurusu & WooCommerce Entegrasyonu  Garanti BBVA Sanal POS Başvurusu & WooCommerce Entegrasyonu
Available on the WHMCS Marketplace

Yorumlar